Referencje

„Dziękuję serdecznie za wiele radości, których doświadczyłam ucząc się w tak miłym gronie ? Prowadząca warsztaty rozsiewa radości jak rolnik ziarno, z tego ziarna będzie dorodny chleb, podzielę się z innymi ? Pozdrawiam ?
Joanna Wicherkiewicz

„Było super w urokliwym miejscu i w świetnej atmosferze!”
Ewa MB 

„Fantastyczne miejsce, pełne inspiracji ? polecam”
Joanna Szymczak 

 „Dziekujemy Pani Aniu za kolejne inspiracje ? ciekawe co moje Biedronki powiedzą na nowe ‚dekoracje’ 
Agnieszka Kopala


„Również byłyśmy, BARDZO ciekawe, fantastyczne warsztaty, DZIĘKUJEMY :)”
Przedszkole Miejskie Nr 234 w Łodzi 


„Świetne warsztaty, dużo praktycznej wiedzy do wykorzystania w codziennej pracy nauczyciela.”
Beata Sejdija 

Super inspirujące, ale też gotowe do wykorzystania, zaskakująco proste i przyjemne rozwiązania i pomysły na tańce, zabawy, prace plastyczne. Podane w najlepszej możliwej formie czyli przepracowane na sobie. Polecam!”
Anna Jankiewicz

„Polecam wszystkim zajęcia w gabinecie. Pani Ania to wspaniała, kompetentna i fachowa osoba, która przekazuje nam wiele ciekawych i różnorodnych pomysłów, przydatnych do pracy z dziećmi. Czas spędzony na warsztatach upływa w miłej i ciepłej atmosferze! :)”
Agnieszka Brzeska

Wspaniałe miejsce! Z dotychczasowych warsztatów zabrałam ze sobą mnóstwo inspiracji i ogrom pozytywnejenergii od Prowadzącej – Pani Ani. Polecam! :)”
Paulina Wetoszka

Profesjonalne zajęcia, każde prowadzone w miłej, serdecznej atmosferze, z poszanowaniem czasu wszystkich uczestników. Gry, zabawy, muzyka, zajęcia plastyczne to wszystko na każdych warsztatach na których byłam, dają mi inspirację do pracy w świetlicy. Polecam wszystkim!!!
Anna Załuska 

„Wspaniałe miejsce- z duszą. Domowa atmosfera. Świetne warsztaty, doskonale przygotowane i prowadzone przez guru „gatunku”- Annę Sowińską. Materiał do wykorzystania podczas zajęć z każdą grupą wiekową, inspirujący, stwarzający wiele możliwości modyfikacji. Czas wykorzystany co do minuty. Liczę na więcej propozycji.”
Joanna Józefowicz