Integracja dla edukacji – V edycja – czyli cykl bezpłatnych konferencji edukacyjnych w maju

Kategoria: Szkolenia

Już kolejny rok Moje Bambino Sp. z o.o. organizuje w wielu ośrodkach w Polsce:

BEZPŁATNĄ KONFERENCJĘ I WARSZTATY V EDYCJA CYKLU INTEGRACJA DLA EDUKACJI ORGANIZACJA POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W PRZEDSZKOLU I W SZKOLE.

Zostaną zaprezentowane skuteczne i nowoczesne narzędzia, metody oraz  formy wsparcia. V już edycja cyklu INTEGRACJA DLA EDUKACJI dedykowana jest efektywnej realizacji Rozporządzenia z 25 sierpnia 2017 r., nt. organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w placówce.

W załączniku znajduje się plik pdf z wszelkimi informacjami nt konferencji. 

Polecam serdecznie!

Anna Sowińska 

Czytaj dalej

Nie ma to jak zespół – Dobromiła Lechendro-Fruga

Kategoria: Artykuły różne

           Kilka lat temu trafiłam do pracy w podstawówce. Wcześniej w szkole bywałam jedynie jako matka. Znałam więc jej rzeczywistość z innej strony. Poza tym dwójka moich dzieci chodziła do podstawówki w Szwajcarii. To, co mnie tam zastanowiło, to dwie rzeczy. Pierwsza z nich to to, że w czasie roku szkolnego nauczyciele często spotykali się i pracowali w zespołach (wydarzenia szkolne były zwykle organizowane w grupach kilku klas). Zdarzały się dni tzw. wewnętrznego szkolenia, gdy dzieci nie przychodziły do szkoły, a nauczyciele szkolili się i wspólnie planowali pracę, starsi stażem nauczyciele wspierali młodszych.

Czytaj dalej

Integracja dla edukacji – cykl bezpłatnych konferencji w maju

Kategoria: Bez kategorii

Polecamy cykl konferencji firmy Moje bambino z Łodzi, w których jesteśmy partnerem.

 

Czytaj dalej

Alter Edukacja to inicjatywa na rzecz edukacji elementarnej.

Służymy pomysłami rozwoju dla nauczycieli, którzy chcą prowadzić ciekawe zajęcia dla dzieci przedszkolnych i szkolnych oraz oferujemy gotowe materiały do przeprowadzenia ciekawych zajęć. Szkolimy poprzez aktywne uczestniczenie w zajęciach w myśl głównych zasad głoszonych już przez Konfucjusza: „Słyszałem i zapomniałem, widziałem i zapamiętałem, zrobiłem i zrozumiałem”.